poniedziałek, 21 grudnia 2015

Przedświątecznie

Czas leci zdecydowanie za szybko. Zbliżają się Święta, trwa przedświąteczna krzątanina. Ja mimo braku śniegu czuję tę magię . W domu pomału zaczyna się gotowanie i pieczenie. W tym roku wzięłam udział tylko w jednym kiermaszu przedświątecznym u nas w Bystrej. Była to pierwsza impreza w nowo powstałym G.O.K.-u. W mijającym roku zaliczyłam  niewiele jarmarków. Właściwie to wystawiałam się tylko u nas w Bystrej. Ceny za miejsce dla wystawców na dużych imprezach są coraz wyższe , opłaca się to tylko wystawcom którzy mają dużo towaru. Ja nie produkuję swoich wyrobów w dużych ilościach i mnie takie imprezy się po prostu nie opłacają. Cena za miejsce od 500 zł w górę nawet za dwa dni to dla mnie cena zaporowa. Oczywiście nie wszędzie jest tak drogo ale w dużych miastach jak Kraków czy Katowice niestety tak.
Mój stolik na kiermaszu w Bystrej
Za wiele nowości to tym razem nie miałam, po prostu jakoś opuściła mnie wena. Zrobiłam trochę inne aniołki niż w zeszłym roku. malutkie wysokość około 10 cm a nawet mniej


Oraz  małe krasnoludki

Teraz zabrałam się z ogromną radością za dekorowanie własnego domu i robię gwiazdki, aniołki i co tylko przyjdzie mi do głowy bo przecież... idą święta !!!

WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM MOJEGO BLOGA ŻYCZĘ ZDROWYCH I RADOSNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ  DUŻO SZCZĘŚCIA I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU 2016 !
MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR 2016 TO ALL MY FRIENDS !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz